R-element Neo

R-element Neo

Skladem

Systém pro péči o pokožku metodou mikrojehličkové radiofrekvence a frakční radiofrekvence

MedArt, Francie

Kategorie: Ošetření pokožky ke zmírnění známek stárnutí

Je speciálně navržen tak, aby přiváděl radiofrekvenční energii přímo do vrstvy pokožky nebo škáry tak, aby docházelo k vyvolání účinné stimulace kolagenu, a to buď v režimu radiofrekvenčního jehličkování, což je invazivní režim, nebo v režimu matice, což je neinvazivní režim.

Přístroj lze použít na vrstvu pokožky a vrstvu škáry v rámci jedné platformy bez nutnosti změny způsobu provozu. Má spoustu výhod: je schopen provádět ošetření škáry i pokožky bez ohledu na typ kůže, bez prodlevy, je vybaven technologií databáze. Výsledkem jeho působení je rychlé spuštění procesu hojení od okolních nepoškozených tkání, což je cílem ošetření.

Tato technologie podněcuje remodelaci tkáně a stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu. Napíná pokožku bez nutnosti chirurgického zákroku a je velmi účinná pro odstranění časných známek povolené pokožky; je ideální pro ty, kdo nechtějí podstoupit chirurgický zákrok nebo se cítí být příliš mladí na to, aby podstoupili operaci.

Radiofrekvenční energie se samostatně používá primárně k ošetření ochablé pokožky jejím vypnutím. Nejvhodnější je pro osoby ve věku přibližně od 35 do 55 let, jakéhokoli typu a barvy pokožky.

Běžně se používá na obličejové partie, jako je čelo, oblast pod očima, tváře, střední část obličeje, brada a dekolt. Na základě zkušeností s technologií radiofrekvenční energie by většina osob měla zaznamenat alespoň mírné zlepšení ve vypnutí pokožky, s minimálním rizikem a prodlevou ve srovnání s chirurgickým řešením.

Vlastnosti zařízení

Ošetření

Dva pracovní režimy: monopolární nebo bipolární

Hloubka průniku jehličky řízená systémem (0,5–4,0 mm, nastavitelná), nikoli otáčením na rukojeti. Tento způsob chrání rukojeť před poškozením.

Druhy velikostí: 18, 25, 49, 81 pinů

Levné varianty používají k řízení pohybu jehly elektromagnet; rychlost pohybu je vysoká, jehla vstupuje do kůže okamžitě a vystupuje příliš rychle, dochází rychle k výtoku krve, což je nebezpečné a bolestivé. Hloubka vstupu jehly se ovládá ručně na rukojeti, takže hloubka vstupu jehly není přesná, a tudíž ani bezpečná.

U přístroje R-Element je k přesnému řízení pohybu jehly použit krokový motor, hloubka jehly se ovládá prostřednictvím obrazovky, a to s velkou přesností, jehla se pohybuje pomalu a plynule, což je velmi bezpečné, nedochází k výtoku krve a pacient se cítí komfortně.

 • Ošetření akné

 • Jizvy

 • Jemné vrásky

 • Omlazení pokožky

 • Strie

 • Ošetření pórů

Použití

Má mnoho výhod, mezi které patří:

 • může provádět ošetření jak pokožky, tak i škáry

 • lze ho použít bez ohledu na typ pokožky

 • minimální prodleva

 • technologie databáze

 • menší riziko pozánětlivé hyperpigmentace

 • duální režim frakční radiofrekvenenční energie

 • rychlé hojení

Proč R-Element?

Neizolované hroty: energie je v celých hrotech, dochází tak k poškození škáry i svrchní pokožky. K zotavení je potřeba delší doba. Izolované hroty: energie je jen v prvních 0,2 mm hrotu, v dalších částech nikoli.

Například: Pokud zvolíte hloubku 1,0 mm, je výstup energie v hloubce 0,8 mm pod kůží. To znamená, že do povrchové vrstvy kůže se nedostává žádná energie a nedochází tak k jejímu poškození; rána je menší, tudíž je menší i zarudnutí a dochází k brzkému zotavení. Jehly jsou vyrobené z nerezové oceli s povlakem ze zlata, jsou vysoce kvalitní a trvanlivé. Minimální průměr jehly je 0,17 mm, tomu odpovídá minimální oblast rány, s menším zarudnutím a brzkým zotavením.

Technické parametry

Typ systémuMonopolární a bipolární RF, Bipolární RF
Celkový počet úrovní RF ošetřeníAž do úrovně 10
Maximální energie50W
Ovládání10,4 palcový LCD displej
Hloubka vniku jehly0,5-4 mm (nastavitelná)
Dvojí provozní režim Frakční mikrojehličková radiofrekvence Frakční sublativní radiofrekvence
FrekvenceMHz
Chladicí hlava-10Cº
SpínačNožní spínač
Rozměry35cm x 50cm x 45cm
Hmotnost10 Kg
Přívodní napájeníAC / 100-240V, 50-60Hz
Záruka2 roky

Poptávkový formulář

Objednejte si bezplatnou konzultaci.

Ošetření pokožky ke zmírnění známek stárnutí

Reverso Platinum

Technologie rejuvenace působením pulzního barvivového světla a úzkospektrální fotorejuvenaci (DPL pulsed dye laser).

MedArt, Francie

Celý popis

Ultimate Neo

Technologie rejuvenace působením pulzního barvivového světla a úzkospektrální fotorejuvenaci (DPL pulsed dye laser).

MedArt, Francie

Celý popis