O společnosti

Společnost LAN medical group s.r.o. vznikla jako sdružení vlastníků ze 3 zemí (Česká republika, Španělsko a Francie). Jsme spojením průmyslových veteránů a profesionálů v oblasti řízení, distribuce a poradenství v oboru estetické mediciny s více než 10ti letou praxe na mezinarodnim trhu. Protože poptávka po kvalitních profesionálních přístrojích stále stoupá, vznikl v této souvislosti projekt LAN medical. Zabýváme se dovozem estetických a kosmetických přístrojů. Dále provádíme certifikovaná školení a doškolování pro provozování jednotlivých přístrojů. Nabízíme pouze aktuální generace přístrojů a neustále čerpáme inspirace ze zahraničí, kde se několikrát ročně účastnime nejrůznějších veletrhů a kongresů.

Nabízíme přístroje jen od ověřených výrobců z Francie. Pravidelně vystavovvujeme na nejprestižnějších veletrzích v ČR i zahraničí.

Svým klientům se snažíme poskytnout maximální rozsah služeb k jejich spokojenosti. Spolupracujeme přímo s výrobci bez účasti třetích zprostředkovatelských firem a tato praxe nám umožňuje poskytovat zákazníkům velice zajímavé a rozumné ceny.

Spokojenost našich zákazníků, skvělé ceny a široká nabídka kvalitních přístrojů je naším prvořadým zájmem. Na všechny přístroje zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Vybrané přístroje nabízíme také na pronájem a zprostředkujeme možnost vyřízení splátek a leasingu přístrojů.

V prostorách Lan Medical Group naleznete také školící centrum Lan Academy a ordinace estetické dermatologie.

Naše přednosti

  • Všechny přístroje jsou certifikovány, neustále testovány a splňují veškeré právní předpisy vyžadované evropskými normami.

  • Nabízíme pouze kvalitní, spolehlivé a účinné přístroje prokázané klinickými studiemi.

  • Námi dodávané výrobky jsou v souladu s předpisy a splňují tak nejpřísnější bezpečnostní normy a nařízení.

  • Zázemí silné, spolehlivé a dynamicky se rozvíjející společnosti.

  • Samozřejmostí je poskytování záručního i pozáručního servisu.

  • V ceně je zahrnuta: doprava přístroje, instalace, zaškolení personálu a právní poradenství týkající se legislativního rámce provozování jednotlivých přístrojů atd.

  • Školicí kurzy, vedené odborníky na vysoké úrovni, jsou zaměřeny na získání dovedností klienta spojených s obsluhou přístrojů bez ohledu na složitost metodiky nebo jeho základní znalosti.

Poptávkový formulář

Objednejte si bezplatnou konzultaci.